| |

UC FORUM

Forgot password?
 register
View: 3678|Reply: 11

[Help] Uc browser for Pc Turkish Language

[Copy link]
Post time: 22-4-16 05:39:59
| Show all posts |Read mode
Uc browser for Pc Turkish Language !
Post time: 22-4-16 18:12:05
| Show all posts
Hi,dear 03ramazan~
Thank you for your contact.
You can change the language from uc menu>settings>others>language>add,then you can choose the Turkish language.
If this is not what you mean,plz tell us again.Thx.
Nice day!
Post time: 22-4-16 18:56:54
| Show all posts
Sayın  MissUC_Yedda',
Arkadaşımızın kastettiği o değil. Türkçe arayüze sahip olmasını istiyor. Bunun için size yardımcı olabiliriz. PAK uzantılı dil dosyasını düzenleyebilmemizi sağlaycak uygulamyı paylaşırsanız veya o pak dosyası içindeki verileri bize bir metin belgesinde verirseniz biz onu düzenler size veririz. Sizde Turkish.pak dosyasını uygulamaya eklersiniz. Saygılarımla

Google Translate : TR > EN
Dear MissUC_Yedda,
Not that he meant our friend. He wants to have the Turkish interface. For this, we can help you. If you share our uygulamy PAK that provide for the extension or the language file to edit a text document that you give us the data in the file we will give you the puck regulate it. You Turkish.pak you add a file to the application. Best regards
Post time: 6-5-16 14:58:02
| Show all posts
defalarca bu konuyu ilettiğimde üzerinde çalışılıyor yakında destekliyecek dendi ama birşey yok
Post time: 12-7-16 04:35:15
| Show all posts
Uc Browser PC turkish language and display please !!!
Post time: 17-7-16 01:47:27
| Show all posts
bende kaç defa rabb.it sitesini desteklemiyor diye feedback yaptım benden foto istediler foto cektim hatta sitedeki yazıyı yuvarlak içine aldım halen aynı cevap sanki botla konuşuyorum amk
Post time: 24-7-16 22:14:48
| Show all posts
yes please add turkish language
if you do not add turkhish lang I will change my browser
the maxthon browser supports turkish lang but I will wait for maxthon 5

sorry for my english ..
Post time: 25-7-16 19:59:34
| Show all posts
systemapps 24-7-16 22:14
yes please add turkish language
if you do not add turkhish lang I will change my browser
the m ...

got your urgent need, dear

we will help you to report again and push our tech team to handle it, so hope you can wait it patiently~

thx!good day!
Post time: 15-8-17 14:09:50
| Show all posts
Uc Browser PC turkish language and display please !!!
Post time: 16-8-17 20:54:50
| Show all posts
Uc Browser PC Turkish language and display please
Post time: 19-8-17 21:11:17
| Show all posts
Arkadaşlar yılladır UC Browser kullanıyorum. Android 10 sürümünün tamamını Türkçe'ye çevirmiştim, binlerce string... Hatta PC ve   Windows Mobile sürümlerine başlamıştım. Srf meraktan programın kodlarını açtım baktım. IMEI numaramız dahil her haltı izin istemeden alıyor ve kendi kafalarına göre kullanıyorlar. Sürekli birşeylere zorluyorlar. Defalarca yazıştım en azından ".com.tr" desteği verin diye umurlarında olmadı. IMEI mevzuunda "sadece bizde kalıyor" diy de yalan söylediler. Türkçe dil desteğinin başına geçirmişlerdi beni. Çeviri onaylarını dadi ben yapıyordum. Aslansın kaplansın diye de gaz veriyorlardı. Yaptıkları hırsızlık yetmedi bir de üzerine bizim dediğimiz olacak deyip ".tr" uzantı desteği bile vermediler. Çeviri takımı lideri olan kaltakla günlerce görüştüm ama tırt. Bende bir gün OneSkyApp üzerinden tüm çevirilerimi sildim. Bu işlem kullanıcılara kötü bir kazık oldu ama belki birşeyler değişir diye yaptım. Sonuç, siklerinde bile olmadı. Sonradan birkaç kişi denemiş ama belli ki onlarda yarım bırakmış. Boşverin, İngilizce kullanın. Ben android üzerine xposed kurup xprivacy ile kendimi Kanada üzerinden giriyor gibi gösterip fake IMEI ve telefon bilgileri ile kullanıyorum. Kolay gelsin.
Post time: 28-8-17 22:05:08
| Show all posts
jet_iso 19-8-17 21:11
Arkadaşlar yılladır UC Browser kullanıyorum. Android 10 sürümünün tamamını Türkçe'ye çe ...

pc için bir yama kullanımı olabilirmi?
You have to log in before you can reply Login | register

Points Rules

Dark room|Mobile|UCWeb Inc.    

22-9-17 07:10 GMT+8

Quick Reply To Top Return to the list